
Kod: 30 90 044
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Szerokość [mm]: | 146,6 mm |
| Wysokość [mm]: | 60 mm |
| Grubość [mm]: | 19 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze stykiem zużycia |
| Długość złącza ostrzegawczego [mm]: | 166 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Liczba śrub: | 2 |
| System hamulcowy: | Lucas / TRW |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-01617/466 |