Kod: 30 90 060
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Szerokość [mm]: | 122,8 mm |
| Wysokość [mm]: | 53,3 mm |
| Grubość [mm]: | 18,1 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze stykiem zużycia |
| Długość złącza ostrzegawczego [mm]: | 198 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Liczba śrub: | 2 |
| System hamulcowy: | BOSCH |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02A0195/0063 |