Kod: 30 90 064
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Szerokość [mm]: | 162 mm |
| Wysokość [mm]: | 67,3 mm |
| Grubość [mm]: | 18,5 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze stykiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 1 na os |
| Długość złącza ostrzegawczego [mm]: | 300 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Liczba śrub: | 4 |
| System hamulcowy: | Lucas / TRW |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-01657/1023 |