
Kod: 30 90 075
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Grubość [mm]: | 17,55 mm |
| Długość [mm]: | 131,7 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Szerokość [mm]: | 55,8 mm |
| Numer WVA: | 24087 |
| System hamulcowy: | TRW |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |