Kod: 30 90 081
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| System hamulcowy: | Teves |
| Szerokość zewnętrzna [mm]: | 154,9 mm |
| Szerokość wewnętrzna [mm]: | 154,9 mm |
| Wysokość 1 [mm]: | 55,1 mm |
| Wysokość 2 [mm]: | 62,3 mm |
| Grubość [mm]: | 18 mm |
| Numer WVA: | 24796 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze stykiem zużycia |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 1 na os |