
Kod: 30 90 086
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Grubość [mm]: | 17 mm |
| Szerokość [mm]: | 57,9 mm |
| Długość [mm]: | 149 mm |
| System hamulcowy: | MANDO |
| Grubość 1 [mm]: | 16 mm |
| Numer WVA: | 23569 |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 2 na os |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |