
Kod: 30 90 094
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Grubość [mm]: | 17,5 mm |
| Długość [mm]: | 154 mm |
| Szerokość [mm]: | 56,2 mm |
| System hamulcowy: | sumitomo |
| Numer WVA: | 23649 |
| Numer WVA: | 23650 |
| Numer WVA: | 23651 |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |