Kod: 30 90 101
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Grubość [mm]: | 18,4 mm |
| Długość [mm]: | 132 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z kołkiem prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z zamkiem |
| Szerokość [mm]: | 62,1 mm |
| Numer WVA: | 23615 |
| System hamulcowy: | TRW |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | nie przygotowany dla wskaźnika zużycia |