Kod: 30 03 520
Producent:
ATE

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Szerokość [mm]: | 123 mm |
| Wysokość [mm]: | 52 mm |
| Grubość [mm]: | 16,6 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | nie przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | bez styku zużycia |
| Opcja wyposażenia: | Rückenpl. ohne Feder |
| System hamulcowy: | ATE |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-01789/724 |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-011062/1514 |