Kod: 30 90 1697
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | oś przednia |
| dla numeru artykułu: | P 85 072 |
| Grubość [mm]: | 19,7 mm |
| Długość złącza ostrzegawczego [mm]: | 145 mm |
| Numer WVA: | 23130, 23131, 23187 |
| Szerokość [mm]: | 146 mm |
| Wysokość [mm]: | 54,7 mm |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 1 na os |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze stykiem zużycia |
| System hamulcowy: | Teves |