Kod: 30 90 1734
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | P 85 137 |
| Grubość [mm]: | 17,2 mm |
| Długość złącza ostrzegawczego [mm]: | 145 mm |
| Numer WVA: | 22035, 22036, 22037 |
| Szerokość [mm]: | 146,3 mm |
| Wysokość [mm]: | 62,3 mm |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 1 na os |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze stykiem zużycia |
| System hamulcowy: | Teves |