Kod: 30 16 2561
Producent:
TOPRAN

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |
| Wymiar gwintu: | M 10 |
| Skok gwintu [mm]: | 1 mm |
| Długość [mm]: | 563 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 595 mm |
| Materiał: | Guma z wkładem tekstylnym |
| Materiał: | EPDM (etylen-propylen-dien-kauczuk) |
| Technika połączeń: | Banjo |