
Kod: 30 91 10007
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| średnica [mm]: | 270 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Wysokość [mm]: | 46,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 55 mm |
| Wymiar gwintu: | 13,2 |
| Minimalna grubość [mm]: | 20 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |