
Kod: 30 91 10063
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| średnica [mm]: | 328 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18,4 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 61 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 75 mm |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| Wymiar gwintu: | 14,5 |
| średnica bębna hamulcowego: | 180 |
| Kolor: | CZARNY |