
Kod: 30 91 10230
Producent:
ATE

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 302 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 9,4 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | stopowy / wysoko nawęglany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Wysokość [mm]: | 71,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 69 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 190 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,5 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0248/0997 |