
Kod: 30 91 10327
Producent:
ATE

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 281 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 19,9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 115 mm |
| Wysokość [mm]: | 80,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 91 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 128,5 mm |
| Wymiar gwintu: | M14x1,5 |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0165/0757 |