
Kod: 30 91 10170
Producent:
ATE

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 289 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Przetwarzanie: | stopowy / wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu [mm]: | 140 mm |
| Wysokość [mm]: | 70,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 98 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 164 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0115/0136 |