
Kod: 30 91 10064
Producent:
ATE

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 360 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 28,4 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | Tarcza hamulcowa 2-częściowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 5 |
| Parzyste numery artykułów: | 24.0130-0214.2 |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| Wysokość [mm]: | 62,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 79 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 185 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14,5 mm |