Kod: 30 91 10065
Producent:
METELLI
Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| średnica [mm]: | 320 mm |
| średnica otworu [mm]: | 67 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 51,2 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 28 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |