Kod: 30 91 10066
Producent:
METELLI
Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 259 mm |
| średnica otworu [mm]: | 62 mm |
| Wysokość [mm]: | 43,2 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |