
Kod: 30 91 10231
Producent:
TEXTAR

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany zewnętrznie |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Wysokość [mm]: | 42,3 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/07 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Minimalna grubość [mm]: | 20 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 31,5 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 30 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 10 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 1522 0 1 |