
Kod: 30 91 10333
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 249 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| Wysokość [mm]: | 69,2 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 04/04 |
| średnica końcówki wałka [mm]: | 30 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze zintegrowanym magnet. pierścieniem nadajnika impulsów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z łożyskiem koła |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 7,5 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 56 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 30 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 28,5 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 10 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 2021 0 1 PRO |