
Kod: 30 91 10067
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 260 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 61 mm |
| Wysokość [mm]: | 38,1 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 22,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |