
Kod: 30 91 10418
Producent:
TRW

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 320 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Wysokość [mm]: | 51,1 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 27,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Wymiar gwintu: | 15.3 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |