
Kod: 30 91 10273
Producent:
TRW

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica [mm]: | 278 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 40 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 23 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Wymiar gwintu: | 13.7 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |