
Kod: 30 91 10068
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 308 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 93,1 mm |
| Wysokość [mm]: | 61 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 31 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 28 mm |
| średnica otworu [mm]: | 113,5 mm |
| Wymiar gwintu: | M12x1.5 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |