
Kod: 30 91 10172
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |
| Grubość [mm]: | 40,7 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 301,6 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 9 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,6 mm |