Kod: 30 91 10132
Producent:
ASHIKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| średnica otworu [mm]: | 64 mm |
| Wysokość [mm]: | 47,5 mm |
| średnica [mm]: | 293 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26,5 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |