Kod: 30 91 10071
Producent:
ASHIKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| średnica otworu [mm]: | 55 mm |
| Wysokość [mm]: | 56 mm |
| średnica [mm]: | 257,5 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |