Kod: 30 91 10133
Producent:
ASHIKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| średnica otworu [mm]: | 60 mm |
| Wysokość [mm]: | 40,2 mm |
| średnica [mm]: | 251,3 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18,5 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |