
Kod: 30 91 10389
Producent:
ATE

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 256 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 20 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 43,8 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62,2 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 126 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,5 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0115/0795 |