
Kod: 30 91 10330
Producent:
ATE

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 276 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 23 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| średnica otworu [mm]: | 105 mm |
| Wysokość [mm]: | 45,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 60 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 139 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0115/0744 |