
Kod: 30 91 10173
Producent:
ATE

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 348 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 36 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 34,4 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | Tarcza hamulcowa 2-częściowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 5 |
| Parzyste numery artykułów: | E1 90R-02C0115/0744 |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Wysokość [mm]: | 66,1 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 153,7 mm |
| otwór o śr [mm]: | 16,5 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0391/0990 |