Kod: 30 91 10233
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Typ tarczy hamulcowej: | szczelinowy |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 34 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Wysokość [mm]: | 54,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 32 mm |
| średnica [mm]: | 380 mm |