
Kod: 30 91 10072
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 289 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 108,3 mm |
| Wysokość [mm]: | 45,9 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| średnica otworu [mm]: | 139,7 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 12,7 |
| Rozmiar gwintu 2: | M8 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |