
Kod: 30 91 10000
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Rozmiar gwintu 1: | 12,6 |
| Rozmiar gwintu 2: | M8 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| średnica [mm]: | 260 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 64,1 mm |
| Wysokość [mm]: | 31 mm |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R 02 C0190/0537 |