
Kod: 30 91 10004
Producent:
METELLI
Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| średnica [mm]: | 256 mm |
| średnica otworu [mm]: | 69 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Wysokość [mm]: | 45,6 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 21,5 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |