
Kod: 30 91 10011
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| średnica [mm]: | 326 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 28 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 52,7 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 58 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Wymiar gwintu: | 12,7 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | E190R02 02C0176/0026 |