
Kod: 30 91 10073
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 300 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 85 mm |
| Wysokość [mm]: | 68 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 25,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 130 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 15 |
| Rozmiar gwintu 2: | 9,2 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |