Kod: 30 91 10012
Producent:
DELPHI

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 258 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 55 mm |
| Głębokość [mm]: | 44 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 23 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 21 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 4 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |