
Kod: 30 91 10274
Producent:
TRW

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica [mm]: | 339 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 71,1 mm |
| Wysokość [mm]: | 34,3 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 28 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 13.3 |
| Rozmiar gwintu 2: | 8.6 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |