
Kod: 30 91 10013
Producent:
METELLI
Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| średnica otworu [mm]: | 60 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Minimalna grubość [mm]: | 23 mm |
| Wysokość [mm]: | 42 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |