
Kod: 30 91 10331
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Grubość [mm]: | 56 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 301,5 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 11 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |