Kod: 30 91 10016
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 305 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Minimalna grubość [mm]: | 24 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 49,4 mm |