Kod: 30 91 10017
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 360 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Wysokość [mm]: | 50,6 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 24 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 15.3 |
| Rozmiar gwintu 2: | 9.2 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |