Kod: 30 91 10018
Producent:
DELPHI

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 271 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,6 mm |
| Głębokość [mm]: | 40,8 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 9 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |