Kod: 30 91 10021
Producent:
BREMBO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Minimalna grubość [mm]: | 19 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 55 mm |
| Wysokość [mm]: | 46,2 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 275 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 103 Nm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |