
Kod: 30 91 10022
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 278 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 17,4 mm |
| Wysokość [mm]: | 55,2 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Wymiar gwintu: | 15,4 |
| średnica bębna hamulcowego: | 164 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |