
Kod: 30 91 10023
Producent:
TRW

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| średnica [mm]: | 286 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 17 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 15 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 29 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 108,3 mm |
| średnica otworu [mm]: | 139,7 mm |
| Wymiar gwintu: | 12,7 |
| Kolor: | CZARNY |