Kod: 30 91 10275
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Felga, ilość otworów: | 4 -otworowa |
| Grubość [mm]: | 82 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 274 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 9,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 52,3 mm |